به سایت شرکت تهران روغن خوش آمدید.

کرج، جاده قدیم هشتگرد
ایران ، البرز

دستگاه آسیاب رومیزی ادویه جات

دستگاه آسیاب ادویه جات رومیزی

آسیاب ادویه رومیزی … دستگاه آسیاب ادویه جات رومیزی تهران روغن مخصوص آسیاب انواع ادویه جات از جمله زرچوبه، فلفل، دارچین، زنجبیل، شکر، برنج و موارد مشابه می باشد. دستگاه آسیاب ادویه جات تهران روغن در هر ساعت 30-20 کیلوگرم ادویه جات را آسیاب می کند، دارای موتور 1 اسب بخار بوده و بدنه آن تمام استیل می باشد. این دستگاه ادویه جات را به صورت چکشی و به طور یکنواخت آسیاب و پودر می کند. از مزایای این دستگاه می توان به قدرت بالا، ابعاد کوچک دستگاه، استفاده آسان، بدون لرزش بودن، صدای کم و تمام استیل بودن آن اشاره کرد. این دستگاه مناسب استفاده در منازل، عطاری ها، رستوران ها و فروشگاه ها می باشد. 

این محصول با بالاترین اصول طراحی مهندسی ساخته شده است و از نظر استاندارد ایمنی و فنی در رده بالایی قرار دارد. این دستگاه آسیاب دارای بهترین قطعات می باشد و دارای عمر طولانی است و نیاز به تعمیر ندارد. تمامی دستگاه های شرکت تهران روغن دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات می باشند.

آسیاب ادویه / آسیاب چکشی / آسیاب فروشگاهی / آسیاب زرچوبه / آسیاب برنج و گندم / آسیاب هل / آسیاب کتان / آسیاب زنجبیل / آسیاب دارچین / آسیاب سنجد / آسیاب میخک / آسیاب هسته خرما

دستگاه آسیاب ادویه رومیزی تهران روغن

جهت مشاوره خرید و سفارش کالا با ما تماس بگیرید :

09123691437