نمایندگی فروش با کیفیت ترین دستگاه ارده گیری کنجد

نمایندگی فروش با کیفیت ترین دستگاه ارده گیری کنجد

4.8
(18)

نمایندگی فروش بهترین دستگاه ارده گیری کنجد

نمایندگی فروش با کیفیت ترین دستگاه ارده گیری کنجد … خرید دستگاه ارده گیری کنجد، یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای رسیدن به یک سرمایه گذاری زوده بازده است. به طور کلی ارده یا همان طحینه قدیم، یکی از خوراکی های قدیمی و محبوب ایرانی است که از کنجد تفت داده شده تهیه شده، و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. در مورد خواص ارده کنجد در کتاب های طب قدیم  مطالب زیادی ذکر شده، و خوراکی های لذیذ متنوعی از این محصول تهیه می شوند. حلوا ارده و حلوا شکری غذاها و محصولات شناخته شده ای هستند که از این محصول تهیه می شوند. همچنین روغن ارده نیز محصولی است که از ارده تهیه می شود. ارده محصولی است که فرآورده های متنوعی دارد.

دستگاه ارده گیری کنجد

 در ادامه این متن قصد داریم در مورد خواص ارده و راهکارهای کسب درآمد با فروش ارده کنجد توضیحاتی ذکر کنیم و در پایان نیز در مورد آشنایی با دستگاه ارده گیری کنجد مطالبی ارائه می شود. برای همین منظور توصیه داریم ادامه این متن را مطالعه نمایید.

خواص شگفت انگیز ارده کنجد چیست ؟

دستگاه ارده گیری کنجد  محصولی مناسب و نوین برای تولید ارده از کنجد است. به طور کلی خواص ارده کنجد و موارد استفاده آن متنوع می باشند، چرا که ارده یک محصول کاملا ارگانیک بوده، و به روش های کاملا سالم و اصولی تهیه می شود. برای تهیه این محصول از هیچ مواد افزودنی خاصی استفاده نمی شود و طعم و خواص آن کاملا واقعی و ارگانیک می باشند. در واقع روش ساخت ارده از قرن ها قبل همین گونه بوده و در طول این قرن ها پزشکان و دانشمندان مختلف توانسته اند با خواص ارده کنجد بیشتر آشنا شده و آن را به عنوان یک غذای کامل به جامعه ی بشری معرفی نمایند. امروزه همه با خواص این محصول آشنا هستند و به دلیل ارگانیک بودن تمایل دارند از آن به شکل های مختلف استفاده کنند.

مهمترین خواص ارده عبارتند از:

  • ارده به دلیل کلسیم و فسفر برای جلوگیری از پوکی استخوان مفید است.
  • ارده سرشار از فسفر است و برای رشد مغز کودکان و تقویت حافظه مفید است
  • ارده حاوی مقادیر زیادی آهن بوده و برای کم خونی و زنان باردار مفید است و تاثیر بالایی بر شیردهی آنان دارد.
  • ارده سرشار از مواد انرژی زا بوده و برای کودکان پرتحرک، نقش تعیین کننده ای در رشد مناسب آنها دارد.
  • ارده برای ورزشکاران ورزش های سنگین به عنوان مکمل غذایی و انرژی زای طبیعی به شمار می رود.
  • مصرف ارده باعث کاهش کلسترول خون شده و از بیماری های قلبی جلوگیری می کند.
  • وجود آنتی اکسیدان در ارده باعث جلوگیری از رشده سلول های سرطانی می شود.

خواص ارده کنجد باعث شده که از این محصول در انواع غذاهای سنتی ایرانی نیز استفاده شود. امروزه از این محصول فرآرده های متنوعی تولید می شود و به همین دلیل این محصول پتانسیل آن را دارد که بتوان در زمینه های ایجاد کسب و کار از آن استفاده نمود.

کسب درآمد با خرید دستگاه ارده گیری کنجد ...

دستگاه ارده گیری کنجد یک دستگاه کاملا تخصصی برای تولید انواع ارده است. در ایران از صدها و شاید هزاران سال قبل از ارده کنجد استفاده می شده و هنوز هم ایرانیان از این محصول در سبد غذایی خود استفاده می کنند. امروزه به دلیل آشنایی بیشتر مردم با خواص ارده کنجد، ارسال آن به نقاط مختلف کشور و آشنایی تمامی اقوام با آن، و همچنین گرایش به مصرف مواد ارگانیک و سنتی، باعث شده که استفاده از این محصول در سطح وسیعی از جامعه گسترش یافته، و این موضوع زمینه را برای کسب درآمد با فروش ارده کنجد، بسیار مناسب و مساعد نموده است.

چون برای فروش محصولات جانبی کنجد نیاز به سرمایه گذاری زیادی نیست، و با استفاده از دستگاه ارده گیری کنجد می توان این کار را انجام داد. برای همین منظور خرید مقداری کنجد خام و یک دستگاه مناسب، برای آغاز فعالیت در این حوزه کافیست. البته قبل از آن باید مقداری آشنایی با دستگاه ارده گیری کنجد داشت تا بتوان براساس نیاز خود مدل مناسب آن را خریداری نمود.

دستگاه ارده گیری کنجد

دستگاه ارده گیری کنجد محصولی است که می توان با آن ارده و محصولات جانبی آن را تولید کرد. برای این کار می توان محصولاتی مثل ارده، حلوا سنتی و حلواشکری و غیره را تولید نمود. برای این کار اولین اقدام خرید دستگاه ارده گیری است. در ادامه و پایان این متن به معرفی بهترین دستگاه ارده گیری کنجد موجود در بازار می پردازیم.

فروش بهترین نمونه دستگاه ارده گیری کنجد

دستگاه ارده گیری کنجد وسیله ای است که از کنجد محصولی به نام ارده تولید می کند که کیفیت ارده تولیدی، تا حدود زیادی بسته به کیفیت دستگاه ارده گیری کنجد دارد. زیرا دستگاه های غیر استاندارد باعث می شوند که روند مناسب تولید ارده انجام نگیرد و محصول تولیدی بی کیفیت باشد. مثلا اگر ارده تولیدی زیادی زبر و یا له شده باشد کیفیت مناسب را ندارد. کسب درآمد با فروش ارده کنجد، از طریق خرید دستگاه های استاندارد امکان پذیر است. ما در شرکت تخصصی تهران روغن توانسته ایم بهترین انواع دستگاه روغن گیری و خصوصا دستگاه ارده گیری کنجد را تولید کنیم.

بهترین دستگاه ارده گیر ایرانی که قابلیت کره گیری بادام و فندق را هم دارد، توسط شرکت تهران روغن تولید می شود. اولین شاخصه این دستگاه ظرفیت 40 کیلویی و راندمان بالای آن است که در مقایسه با سایر نمونه های تولیدی بی نظیر است. همچنین کیفیت بهداشتی بالای این دستگاه دیگر شاخصه مهم آن است.

دستگاه ارده گیری کنجد

دستگاه ارده گیری کنجد یک محصول با کیفیت و بسیار اقتصادی است .

این دستگاه طراحی خلاقانه ای داشته و میزان زبر یا نرم نمودن ارده تولیدی را می توان به میزان دلخواه تنظیم نمود. قدرت موتور این دستگاه، 2 اسب بخار است که با ولتاژ 220 ولت کار می کند و دارای گارانتی فروش می باشد.

این دستگاه در دو مدل دستگاه ارده گیری کنجد رومیزی و دستگاه ارده گیری کنجد فروشگاهی ساخته می شود. این دستگاه ها برای ارده گیری کنجد و کره گیری بادام و فندق و گردو مناسب می باشند.

آشنایی با دستگاه ارده گیری کنجد، شرکت تهران روغن و کارکردن با آن، نیاز به دوره خاصی ندارد و بسیاری از افراد می توانند به راحتی با آن کار نمایند. اگر شما از خریداران خرده و عمده این محصول هستید می توانید برای خرید دستگاه ارده گیری کنجد این شرکت و کسب مشاوره بیشتر و یا خرید آن با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

4.8 / 5. 18

No votes so far! Be the first to rate this post.