درباره ما

شرکت تهـــــــــــــــــــران روغــــــــــــــــــــــن

تهران روغن ؛ شرکت تهران روغن در سال 1386 با هدف طراحی و ساخت دستگاه های روغن گیری فعالیت خود را آغاز کرد و با تولید دستگاه های روغن گیری با کیفیت مورد اعتماد مشتریان از سراسر کشور قرار گرفته است. تهران روغن در سال 1390 با توجه به نیاز اکثر مشتریان به سایر دستگاه های تولید مواد غذایی اقدام به طراحی و تولید دستگاه های ارده گیری کنجد و کره گیری بادام زمینی نموده است. ما بر این باوریم که بهترین ها را برای مشتریان خود می خواهیم و بر این اساس در تلاشیم تا با کیفیت ترین دستگاه ها را برای مشتریان گرامی خلق نماییم. 

اولویت اصلی ما کمک به ایجاد اشتغال، کمک به رونق چرخه اقتصادی و همچنین طراحی و تولید دستگاه های با کیفیت بر اساس نیازها و خواسته های مشتریان و خدمات بدون عیب در کلیه مراحل طراحی، تامین، تولید، فروش و خدمات پس از فروش در جهت جلب و ارتقاء رضایت مشتریان است.

تهران روغن

سخن مدیرعامل

به لطف خالق یکتا، مفتخریم پس از سال ها فعالیت هدفمند، با تلاشی بی وقفه در راستای تولید ماشین آلات صنعتی با پایبندی به استاندارد های لازم، گامی مؤثر در مسیر کمک به چرخه اقتصادی کشور برداشته ایم. شرکت تهران روغن مشتری محوری را سر لوحه تفکر و تعهد خود قرارداده است تا با رشد دانش و مهارت کلیه کارکنان از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم و مشارکت پذیر و افزایش کیفیت تولید، ، در جهت جلب رضایت مشتریان و نیز کمک به توسعه اقتصادی کشور گام بردارد . لذا اینجانب و کلیه همکاران پرتلاش این مجموعه صنعتی خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات می دانیم .